تعمیر خشک کن آاگ و الکترولوکس خود را به تعمیرکاران حرفه ای، متخصص و متعهد ما بسپارید

در صورتی که قصد تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی آاگ و الکترولوکس خود را دارید، درخواست تعمیر و سرویس خشک کن خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن متخصصین ما در زمانی که مد نظر شماست به محل اعزام نمایند.

تعمیر ماشین لباسشویی

ما متخصص برند های آاگ (AEG) ، الکترولوکس (Electrolux) و بوش (Bosch) هستیم.

تعمیرگاه مجاز آاگ
تعمیر لوازم خانگی بوش
تعمیرگاه مجاز الکترولوکس

چرا باید برای تعمیر خشک کن آاگ و الکترولوکسبا تهران سرویس تماس بگیریم؟

✓  ارائه یک ماه گارانتی خدمات انجام شده

✓  برآورد تخمینی هزینه ها قبل از انجام تعمیرات

✓  ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در سرتاسر تهران

✓ تعیین زمان مراجعه توسط شما

✓  دارا بودن تعمیرکاران متعهد، متخصص و دوره دیده

✓  استفاده از قطعات اورجینال ماشین لباسشویی در هنگام تعویض قطعات

نمایندگی، تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی آاگ و الکترولوکس

ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین و اساسی ترین وسیله در خانه ها است. از این رو تعمیر ماشین لباسشویی شکل جدی تری به خود میگیرد. در نظر بگیرید وقتی که ماشین لباسشویی شما خراب شده باشد با حجم زیادی از البسه کثیف سروکار خواهید داشت. حال تصور کنید قرار است یک مهمان ویژه به منزل شما بیاید، اگر نتوانسته باشید اقدام به تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی خود نموده باشید چه اتفاقی خواهد افتاد؟

مجموعه تهران سرویس با ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی در منزل به شما این امکان را میدهد تا در سریع ترین زمان ممکن لباسشویی خود را تعمیر شده تحویل بگیرید و هرچه زودتر شروع به شستشوی البسه خود نمایید.

در صورتی که ماشین لباسشویی شما تخلیه نمی کند، نمی چرخد و یا اصلا روشن نمی شود، تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی می توانند با ارائه خدمات مناسب، سرویس دوره ای و یا تعمیرات سریع مشکلات دستگاه شما را در کمترین زمان ممکن برطرف نمایند. برای رفاه حال شما و آسودگی و آسایشتان تمام تعمیرات لباسشویی در منزل شما انجام خواهد پذیرفت. با تعمیر به موقعه ماشین لباسشویی و سرویس های دوره ای لباسشویی میتوانید دوباره آرامش و آسایش را به منزلتان برگردانید.

علاوه بر این کارشناسان و متخصصین ما نکات و توصیه های مهمی در رابطه با نگهداری و طرز استفاده صحیح از ماشین لباسشویی را به شما آموزش خواهند داد تا بتوانید از لباسشویی خود استفاده بهتری داشته باشید. برای ثبت درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی میتوانید فرم درخواست تعمیرات را تکمیل و یا با شماره ۰۹۱۲۳۰۱۲۶۵۲ تماس حاصل فرمایید.

چرا خشک کن دچار خرابی می شود؟

در این قسمت می خواهیم علت های  خراب شدن و کار نکردن خشک کن را بررسی نماییم:

  • استفاده از قطعات نامرغوب: ممکن است علت خرابی خشک کن استفاده از قطعات تقلبی در آن باشد. به طور مثال ممکن است دستگاه شما قبلا تعمیر شده باشد و در تعویض قطعات از قطعات تقلبی در آن استفاده شده باشد که این روند می‌تواند به مرور خشک کن را دچار مشکل سازد. از این رو در صورتی که قطعات لوازم شما دچار مشکل شد حتما برای تعویض از شخصی مطمئن کمک بگیرید.
  •   قطعی برق و کار نکردن خشک کن: عدم وجود جریان برق و قطع شدن آن دلیل دیگری مبنی بر کار نکردن خشک کن است. ممکن است سیستم برق از قسمت‌های مختلف دچار خرابی شده باشد که در این صورت حتما باید از یک متخصص حرفه‌‍ای در این زمینه کمک بگیرید تا مشکل جدی‌تری را تجربه نکنید.
  • از کار افتادن موتور دستگاه: این موضوع در خشک کن ماشین لباسشویی بسیار رخ می دهد که موتور ماشین لباسشویی از کار افتاده و خشک کن نیاز به تعمیر پیدا می کند. در چنین حالتی ممکن است با تعمیر موتور ماشین لباسشویی کار شما راه افتاده و خشک کن مجددا کار کند. اما در صورتی که مشکل موتور حاد باشد نیاز به تعویض موتور ماشین لباسشویی خواهید داشت. در این حالت بهتر است با یک تعمیر کار ماشین لباسشویی تماس بگیرید.
  • تنظیمات نا مناسب دستگاه: در صورتی که دستگاه شما تنظیم نباشد ممکن است خشک کن به راحتی از کار افتاده و دیگر خشک نکند. این موضوع در صورت نرسیدن هوای مناسب نیز ممکن است رخ دهد. از این رو حتما باید دستگاه شما تنظیم شود. این امر را می توانید پس از خرید و یا در هنگام سرویس خشک کن توسط تعمیر کار انجام دهید تا دیگر با آن مواجه نشوید.
  • ظرفیت ماشین لباسشویی خود را بسنجید: اگر ماشین لباسشویی شما گنجایش ۵ کیلو لباس را دارد بیشتر از آن لباس وارد آن نکنید. این روند سبب می شود پس از مدتی خشک کن از کار افتاده و نیاز به تعمیر داشته باشید. همچنین این امر می تواند دیگر قسمت های ماشین لباسشویی را تحت تاثیر قرار دهد.
  • خراب بودن فیوز حرارتی یا ترموستات: خراب بودن ترموستات ماشین لباسشویی امری دیگر برای تحت تاثیر قرار دادن خشک کن و خراب شدن آن است. برای رفع و تعمیر ترموستات ماشین لباسشویی و دستگاه‌های مشابه از تعمیرکاران تهران سرویس کمک بگیرید.
  • اشکال در خازن دستگاه: خراب بودن خازن دستگاه عاملی بر خراب شدن و از کار افتادن خشک کن است. اگر ماشین لباسشویی شما بدون ایرواشر است ممکن است با این مشکل مواجه شوید.
  • اشکال در پمپ آب: خراب شدن و یا گرفتگی و همچنین سوختن پمپ آب در دستگاه عواملی رایج است که عملکرد خشک کن را تحت تاثیر قرار می دهد. در صورتی که با چنین مشکلی مواجه شدید از تکنسین ما کمک بگیرید. تا قبل از از کار افتادن خشک کن مشکل ایجاد شده را برطرف نمایند.
  • اشکال در کلید خشک کن:رایج ترین مشکل ایراد در کلید خشک کن است که باعث می‌شود نتوانید از خشک کن استفاده نمایید. این مشکل بسیار سطحی بوده و به راحتی قابل برطرف نمودن است. اما این قسمت نیز از مواردی است که نحوه عملکرد صحیح خشک کن را با مشکل مواجه می کند.

نکته مهم در تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی آاگ و الکترولوکس :

دقت داشته باشید اگر به هر دلیلی کارکرد دستگاه شما غیر عادی شده است یا مشکلی در زمینه استفاده از ماشین لباسشویی مشاهده میکنید باید سریعاً این مشکل را توسط کارشناس فنی بررسی و برطرف نمایید. زیرا احتمال دارد قطعات دستگاه شما خراب شود و مجبور شوید هزینه بیشتری بابت تعمیرات و یا تعویض قطعات بپردازید.

اجازه ندهید که به دلیل مشکلات کوچک ماشین لباسشویی شما اشکال اساسی پیدا نماید. هم اکنون درخواست تعمیر ماشین لباسشویی خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید و یا با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران تماس بگیرید. ما با کارشناسان با تجربه خود همیشه آماده خدمات رسانی به شما هستیم.

فهرست